JAK MOŻESZ POMÓC
kontakt

FUNDACJA

JAK MOŻESZ POMÓC
kontakt

POMOC PRAWNA

Brutalna prawda jest taka, że w niektórych ludziach naprawdę ciężko doszukać się dobra. Są sytuacje, w których nie wystarczy jedynie komuś zwrócić uwagi, że traktuje zwierzęta w zły sposób. Zdarzyło nam się spotykać z przejawami agresji, gniewu, a o wyzwiskach nie będziemy już wspominać … Sama rozmowa i próba słownej interwencji może nie przebić się przez zlodowaciałe serce oprawcy i czasami sprawy należy kierować na drogę sądową, a nasza Pani prawnik też nie jest w stanie zajmować się wszystkimi sprawami samodzielnie. Procesy są mocno czasochłonne i jedna osoba nawet najlepiej zorganizowana nie poradzi sobie w pojedynkę, dlatego, jeżeli jesteś prawnikiem i jesteś wrażliwy na krzywdę i cierpienie niewinnych zwierząt, które sam nie potrafią się bronić i możesz nas wesprzeć swoją wiedzą i doświadczeniem, to prosimy, odezwij się do nas, liczy się każda pomoc i dobre chęci. Czekamy na Ciebie!

WSPÓŁPRACA Z FUNDACJAMI DLA ZWIERZĄT

Wiesz, że razem jesteśmy silniejsi! Różne fundacje prowadzą różne projekty i to jest w pełni naturalne. Niektórzy zajmują się zbiórkami pieniędzy, edukacją i budowaniem świadomości w zakresie ochrony praw zwierząt, a jeszcze inni szukają porzuconym pupilom nowego domu, w każdym razie liczy się cel, czyli poprawa jakości życia zwierząt. Wspólnie mamy większe szansę osiągnąć ten cel, więc jeżeli prowadzisz jakiś ciekawy projekt i potrzebujesz wsparcia, to proszę, napisz do nas. Tak samo, jeśli chcesz wesprzeć nasze inicjatywy. Na sercu leży nam dobro wszystkich zwierząt, nieważne czy tych małych, czy też dużych, ważne jest to, żebyśmy mogli zrobić coś, co realnie poprawi warunki ich życia, a razem możemy zrobić więcej.

WSPÓŁPRACA Z KLINIKAMI WETERYNARYJNYMI I HOTELAMI DLA ZWIERZĄT

Chcemy podnosić świadomość społeczną w związku z czym upowszechniamy wiedzę z zakresu humanitarnego traktowania zwierząt, przynależnych im praw oraz ich respektowania a także obowiązków właścicieli i opiekunów oraz instytucji i organów państwowych względem zwierząt.

WSPÓŁPRACA Z SALONAMI PIELĘGNACYJNYMI I HURTOWNIAMI ZOOLOGICZNYMI

Chcemy podnosić świadomość społeczną w związku z czym upowszechniamy wiedzę z zakresu humanitarnego traktowania zwierząt, przynależnych im praw oraz ich respektowania a także obowiązków właścicieli i opiekunów oraz instytucji i organów państwowych względem zwierząt.

Email

Wyślij wiadomość

Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w związku z korzystaniem formularza kontaktowego jest Fundacja Czarny Pies i Biały Kot z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 116, 30-133 Kraków (KRS 0000791515) (dalej: Administrator). Administrator będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu umożliwienia kontaktu z Administratorem i udzielania odpowiedzi na przesłane wiadomości – na podstawie art. 6 ust. 1 lit f RODO. Pełna treść klauzuli informacyjnej: Polityka prywatności i polityka cookies.

Godziny Pracy

Juliusza Lea 116 , 30-133 Kraków

pon – pt: 8:00 – 17:00